Плазмове різання металу

Плазмове різання металу – це один з найбільш ефективних  на сьогоднішній день термічних способів обробки листового сортаменту.

Плазмове різання металу вирізняється високим рівнем ККД, високою якістю краю, можливістю працювати з матеріалом великої товщини, високою швидкістю обробки.

РАСКРОЙ ЛИСТОВОГО МЕТАЛЛАПлазмове різання металу є запитаною послугою у наших замовників в Києві та Київській області. Оскільки цей вид різання дає можливість істотно заощадити на виробництві металоконструкцій, в порівнянні з іншими методами різання (різання лазером, різка гідроабразівом, фрезерування та інші), в той же час отримувати вироби, які не потребують подальшого доопрацювання.

Компанія "УКРІТАРМ" виконує плазмове різання листового металу як чорного так і кольорового металу на високотехнологічному спеціалізованому обладнанні лінії з ЧПУ управлінням.
Точність позиціонування 0,1 міліметра, точність плазмової різки: ± 0,25 міліметра при шорсткості поверхні - Rz 60 - 80. Максимальні габарити листового металу - 1500 Х 3000 мм., Товщина - до 30 мм.

Ми пропонуємо  готові декоративні вироби, а також працюємо за  кресленнями замовника.

ЩОБ ДІЗНАТИСЯ ПРО ВАРТІСТЬ ПЛЗМОВОЇ РІЗКИ МЕТАЛУ ЗВЕРНІТЬСЯ ДО ОФІСУ:  КОНТАКТИ


            

ТЕЛЕФОНУЙТЕ! Наші менеджери нададуть професійну консультацію з усіх питань щодо продукції нашої компанії.

+38 (044) 503-93-97
+38 (044) 469-99-07

                        

          

Роботи виконані за допомогою плазмового різання