Електрошлакове зварювання

Компанія "УКРІТАРМ" пропонує послуги по зварюванню товстолистового металу. Технологія і автомати підприємства дозволяють зварювати вертикальні колони товщиною металу до 120 мм.

Технологія, яка використовується фірмою "УКРІТАРМ", заснована на відомому методі електрошлакового зварювання (ЕШС) плавиться мундштуком, який нашим підприємством вперше в СНД застосований для з'єднання елементів вертикальних будівельних конструкцій товщиною 30 ... 120 мм за один прохід.

Нова технологія дозволяє істотно економити час і кошти при виконанні великих будівельних (укріплювальних) робіт, тому що забезпечується висока продуктивність і якість металу зварних з'єднань.

"УКРІТАРМ" успішно застосовує електрошлакове зварювання для посилення прорізів поясів будівельних колон типу "мальтійський хрест" для підземних поверхів висотних будівель.

Переваги даного виду робіт у Вас на об'єкті:

 • можливість зварювання вертикальних стикових з'єднань будівельних конструкцій за один прохід, в зв'язку з чим її економічність підвищується з ростом товщини зварюваного металу;
 • зварювання проводиться без попередньої обробки кромок;
 • економічно доцільно застосовувати її вже починаючи з 40 мм, але частіше за все вона використовується для зварювання товщин 100-500 мм;
 • терміни проведення зварювальних робіт в порівнянні з ручним електродуговим зварюванням зменшуються більш, ніж в 50 разів.

Зварювальне обладнання яке використовуємо в роботі: створений на базі нового апарату АШП 113 М 2 (ІЕЗ ім. Є.О.Патона НАН України) мобільний ділянку дозволяє в умовах монтажу зварювати велику кількість стиків (S = 60 мм) на території великого будівельного об'єкта.

Тільки компанія "УКРІТАРМ" використовувала і використовує метод електрошлакового зварювання в будівництві, для чого у нас є все необхідне для того що б виїхати до Вас на об'єкт і провести роботи в короткі терміни, а саме: нова високопродуктивна технологія зварювання, професійне зварювальне обладнання та професійна робоча бригада.

ТЕЛЕФОНУЙТЕ! Усі питання які виникають у Вас з приводу методу зварювання і
проведення зварювальних робіт
Ви можете уточнити у наших менеджерів за телефонами:

+38 (044) 503-93-97
+38 (044) 469-99-07

Електрошлакове зварювання
Електрошлакове зварювання
 
Електрошлакове зварювання
Роботи по електрошлаковому зварюванню
 
Технологія електрошлакового зварювання
Технологія електрошлакового зварювання
 
Електрошлакове зварювання товстолистового металу
Електрошлакове зварювання товстолистового металу
 
Електрошлакове зварювання у Києві, Украина
Електрошлакове зварювання у Києві, Україна
 
Зварювання товстолистового металу
Зварювання товстолистового металу
 
Работи на об'єкті у Києві, Україна
Работи на об'єкті
 
Зварювання вертикальних стикових з'єднань
Зварювання вертикальних стикових з'єднань
 
Работи по електрошлаковому зварюванні
Работи по електрошлаковому зварюванні
 
Зварювання вертикальних колон
Зварювання вертикальних колон
 
електрошлакове зварювання
Сварка металла
 
 
Зварювання арматурних конструкцій
Зварювання арматурних конструкцій
 
 
Електрошлакове зварювання від УКРІТАРМ
Електрошлакове зварювання від УКРІТАРМ
 
зварювання металевих колон
Роботи на об'єкті
 
Роботи на об'єкті
Роботи на об'єкті
 
Електрошлакове зварювання
Електрошлакове зварювання
 
Роботи по електрошлаковому зварюванню
Роботи по електрошлаковому зварюванню

Електрошлакове зварювання — один з різновидів зварювання плавленням- заснована на виділенні теплоти при проходженні електричного струму через розплавлений шлак. Кромки зварюваного металу, що знаходяться на деякій відстані один від одного, розігріваються до температури плавлення, і простір між ними заповнюється розплавленим присадним металом. 

Электрошлаковая сварка, схемаДля здійснення ЕШЗ застосовують метод примусового формування, що полягає в штучному охолодженні вільної поверхні шлакової і металевої ванн. У якості формуючих пристроїв, що служать для утримання шлакової ванни в зазорі, використовують мідні водоохолоджувані повзуни або накладки. ЕШЗ виконують в основному при вертикальному розташуванні стиків зварюваних деталей.

Електрошлакове зварювання здійснюють різними способами, які залежать від типів електродів і методів введення їх в оброблення.

Відомі такі основні прийоми електрошлакового зварювання:
 

 • дротовоми електродами;
   
 • плавлячимся мундштуком;
   
 • електродами великого перерізу.

Спосіб електрошлакового зварюваннярозроблений на початку 50-х років в Інституті електрозварювання ім. Є.О. Патона АН УРСР. Спосіб удостоєний вищого призу (Гран-Прі) на Всесвітній виставці в Брюсселі в 1958 р, де експонувалася радянська апаратура для ЕШЗ, мав успіх на багатьох інших міжнародних виставках: у Нью-Йорку, Марселі, Гельсінкі, Лондоні та ін.

Широке використання цього прогресивного методу з'єднання металів дозволило докорінно змінити виробництво і монтаж великих машин і споруд. Стало можливим на монтажному майданчику з'єднувати зварюванням деталі практично необмеженої товщини без подальшої механічної обробки.

Застосування розробленої спільно з ІЕЗ ім. Є.О. Патона технології електрошлакового зварювання (замість ручної) для посилення прорізів поясів будівельних колон типу "мальтійський хрест" підземних поверхів висотних будівель дозволило істотно збільшити продуктивність праці, значно поліпшити культуру виробництва зварювальних робіт, скоротити кількість робочих. 

Компанія УКРІТАРМ виконує якісну електрошлакове зварювання за доступними цінами. ТЕЛЕФОНУЙТЕ! ЗАМОВЛЯЙТЕ!