Легкі арматурні конструкції

Різні арматурні конструкції виготовляються з використанням електродугового і контактного зварювання.

Використовується також напівавтоматична лінія італійського виробництва для гнуття та рубки арматури.

Продуктивність до 10 тон на зміну. Вартість виготовлення ви можете дізнатися звернувшись до офісу на сторінці  КОНТАКТИ>>

Лёгкий каркас Легкие арматурные конструкции
Производство арматурных конструкций Легкие арматурные конструкции, заказать
Легкие арматурные конструкции, купить Купить арматуру в Киеве
объемные конструкции Легкие арматурные конструкции арматурные конструкции
Изготовление арматуры Легкие арматурные конструкции заказать, арматурные конструкции, цена

 Арматурні каркаси

В наш час стрімко розвивається будівництво великих будівель, бізнес, торгових та розважальних центрів, стадіонів та житлових комплексів. Для прискорення процесів будівництва потрібні нові підходи і технології. Замовник завжди зацікавлений у надійності конструкцій та швидкості виконання замовлень. Одним із шляхів оптимізації робіт є використання легких арматурних конструкцій.

Компанія «Укрітарм» має багаторічний досвід роботи у сфері виготовлення продукції для армування залізобетонних споруд та пропонує виробництво висококласних легких металевих виробів, які необхідні для зміцнення та збільшення міцності фундаменту та несучих споруд. Компанія приділяє особливу увагу високій якості продукції, тому використовує у своїй роботі тільки новітні технології та сертифіковану сировину.

Для згинання та рубання арматури використовується сучасне італійське обладнання, наприклад лінія напівавтомат, спеціально створена для даного виду робіт. Для збільшення міцності та гарантії якості у виробництві, залежно від умов та мети, застосовуються різноманітні методи зварювання – як электрично дуговий, так і контактний. Різноманітність підходів забезпечує максимально якісне з'єднання та ідеальні зварювальні шви, що укріплює арматурний каркас. Ваше замовлення може бути виконане в найкоротші терміни, оскільки наша компанія має величезні потужності і за одну зміну може виробляти продукції до 10 тонн.

Багатофункціональність та особливі фізико-хімічні властивості арматурних каркасів дозволяють розширити сферу їх використання.  Дані металоконструкції застосовуються не тільки для зведення нових великих споруд та зміцнення їх фундаменту, а також успішно використовуються і при капітальних ремонтах старих і пошкоджених будівель. Якщо ви звернетесь до наших кваліфікованих менеджерів, то отримаєте всебічну повну консультацію з усіх питань, що вас цікавлять. Ми підберемо необхідний вид арматури та ухвалимо рішення за способом її з'єднання, допоможемо створити індивідуальне креслення для необхідного каркасу, обговоримо всі ризики та витрати, врахуємо всі ваші побажання та вимоги.

Наші навчені та досвідчені фахівці встановлять арматурний каркас, що додатково гарантує надійність та довговічність використання споруд.