Про Нашу Компанію

Вже не один десяток років на українському ринку функціонує компанія «Укрітарм», яка займається виробництвом і постачанням елементів для армування конструкцій із залізобетону, а саме – будівельних скоб, кованих виробів, арматурних каркасів та т. і. Наша компанія йде в ногу з часом і технічним прогресом, використовуючи в своїй діяльності тільки найкраще і найсучасніше обладнання від світових лідерів виробництва. Саме тому ми можемо похвалитися деякими перевагами, в порівнянні з іншими компаніями. Наша продукція може похвалитися високою продуктивністю, оскільки створена вона на інноваційному обладнанні, а це забезпечує точну геометрію елементів. Наші вироби показують високу продуктивність і надійність в роботі, а головним нашим перевагою є доступні ціни, адже, погодьтеся, цей нюанс грає далеко не останню роль при виборі обладнання.

Наше підприємство надає наступний комплекс товарів і послуг:

Наше підприємство випускає широкий асортимент металевих секційних виробів і арматурних каркасів, це – різноманітні хвіртки і розсувні ворота різних форм і розмірів, секційні огорожі та решітки, які виготовлені з урахуванням міжнародних стандартів якості на інноваційному обладнанні. Виробничий процес охоплює всі необхідні етапи створення виробу (штампування, кування, лиття, зварювання та ін.) Що в кінцевому підсумку забезпечує правильну геометрію готового виробу, можливість створення необхідної форми.

В процесі виробництва наше підприємство використовує тільки кращі, перевірені матеріали не тільки вітчизняних, а й зарубіжних заводів-виробників, що забезпечує надійність і безпеку конструкцій. Використовуються різноманітні сталеві та профільні заготовки, а зварювальні роботи передбачають використання спеціальних напівавтоматів. Крім цього, процес фарбування передбачає занурення готового виробу в необхідний розчин.

Конструктивно секційні огорожі можуть бути виготовлені різних розмірів і форми, процес виробництва передбачає використання наконечників і кованих елементів власного виробництва, а замки і петлі поставляють нам закордонні заводи-виробники.

Чому клієнти обирают Укрітарм? Тому що ми - це якість, доступність та надійність!

ТОВ "Укрітарм"

<< Наша арматура - це в першу чергу високоякісні конструкції, чиї точність та надійність досягнуті завдяки повній автоматизації виробництва. Крім того, це вигідне співвідношення ціни та якості. >>

Оганісян Ерванд Суренович - директор компанії ТОВ "Укрітарм"